Agencja Ludzi Kreatywnych

Poznaj MMR Agency!

Bawimy się formą i wciąż poszukujemy nowych, kreatywnych sposobów komunikacji. Nasz styl to #rebelmarketing. Chcesz, by klienci przy zetknięciu z Twoim brandem czuli się komfortowo i swobodnie, dlatego podobnych warunków szukamy na etapie planowania i kreacji. Poczuj klimat i puść z nami wodze wyobraźni podczas przygotowywania briefu i burzy mózgów – odwdzięczymy się strategią z doborem najskuteczniejszych środków i kanałów komunikacji.

Sukces to suma wielu czynników. Fundamentem jest uważna analiza i spersonalizowana strategia zakładająca synergię wielu działań, narzędzi i kanałów komunikacyjnych. Chcemy łączyć różne dziedziny reklamy: content marketing, social media, buzz marketing, inbound marketing, influencer marketing, tak by jedno działanie było konsekwencją, wzmocnieniem, uzupełnieniem drugiego.

Marketing to ciągłe zmiany

Śledzimy trendy i jako pierwsi testujemy nowe narzędzia reklamowe, platformy i rozwiązania społecznościowe. Uczestniczymy w programach dla developerów, więc z nami to Ty zaskoczysz odbiorców i konkurencję pokazując świeże i odważne oblicze brandu otwartego na nowości i bliski kontakt z klientem.

Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy

Steve Jobs

Cenimy sobie rosnące znaczenie social media oraz video marketingu w komunikacji marek. Media społecznościowe, Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, pozwalają nam zbliżyć się do odbiorców. Nawiązać dialog. Chcemy by nasze kampanie nie tylko angażowały i wzbogacały wizerunek marki. Słuchamy, analizujemy i zmieniamy się, włączając fanów do naszej sieci rekomendacji.

#rebelmarketing

Stawiamy na szczerość w public relations. W komunikacji rekomendujemy zasadę „zero bullshit”, dlatego kryzysy się nas nie imają. Jeśli marka nabroi, nie boimy się powiedzieć „przepraszamy” zamiast „przykro nam, że poczuliście się źle” oraz „popełniliśmy błąd” zamiast „każdemu się zdarza”. Traktujemy odbiorców tak, jak traktować ludzi inteligentnych przystało. To pozwala nam budować trwałe i długofalowe relacje, które z czasem procentują.

Doskonale odnajdujemy się w działaniach niestandardowych, ambient marketingu, marketingu społecznym, femvertisingu, promocji zasad fair play, postaw obywatelskich, wzajemnego szacunku i tolerancji. Niczego nie udajemy. Wierzymy w wartości, do których chcemy przekonywać innych realizując misję społecznej odpowiedzialności biznesu. Z wyczuciem i doświadczeniem podchodzimy do event marketingu oraz promocji kultury. Dobrze odnajdujemy się w branży rozrywkowej oraz marketingu sportowym.

Zespół to podstawa

Nasz team to zgrany kolektyw ludzi kreatywnych oraz freelancerów z doświadczeniem i pasją do tego, co robią. Tworzymy strategie marketingowe, przygotowujemy copy, grafiki, foto, realizujemy video i animacje, programujemy i czuwamy nad efektywnością kampanii reklamowych w digitalu i offlinie. W sercu Warszawy rozwijamy studio podcastowe, które będzie dla nas kolejnym oknem na świat i pomoże w utrzymaniu bliskości z fanami.

Dowiedz się, jak możemy pomóc Tobie w pozyskaniu nowych odbiorców oraz rozwojowi wizerunku Twojego brandu!

.

Zapytaj o ofertę!